Művezető/csoportvezető a gyártásban

Feladatai: A munkanap elején meghatározza a csoportjába tartozó fizikai dolgozók (8-12 fő) részére a munkafeladatokat, azokat a nap folyamán ellenőrzi, felhívja a figyelmet a technológiai és munkabiztonsági előírások betartására. Egyeztet a többi csoportvezetővel és gyárvezetővel. Gépek, sablonok, munkaeszközök műszaki alkalmasságának ellenőrzése, ha szükséges intézkedés a TMK-üzem felé az akadályozó tényezők megszüntetésére. A műszak menetének folyamatos ellenőrzése, és irányítása, ha szükséges intézkedés a hibák elhárítására.  Anyagmegrendelések, anyagkiírások leadása hó végén. Műszak végén beírás az óra-nyilvántartóba, a műszak produktumának és eseményeinek rögzítése a vállalatirányítási programba, munkalap, gyártási jelentés, jelenléti ívek ellenőrzése. Új munkaerő betanításában való részvétel.

Elvárások: Jó szervezőképesség. Építőipari gyártás területen, fizikai munkaerő vezetésében szerzett tapasztalat. Építőipari, műszaki szakvégzettség. Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek. Előny: Német nyelvtudás szóban és írásban. Előregyártási területen szerzett tapasztalat. Amit kínálunk: Versenyképes fizetés –megállapodás szerint. Juttatási csomag. Utazás/étkezési hozzájárulás. Céges mobiltelefon. Szakmai tapasztalatszerzés külföldön

Keverős

Betonkeverőst keresünk szentendrei gyáregységünkbe. Gyárunk közműépítési betontermékek gyártásával és értékesítésével foglalkozik közel 100 éve. Keresünk 1 műszakos, heti 5 napos munkarendbe munkavállalót, aki a gyárban található PLC vezérlésű betonkeverőnket kezeli, és a gyártóegységek által igényelt betonmennyiségek keverési folyamatát nyomon követi, szükség esetén beavatkozik együttmüködve a gyár karbantartó részlegével. Alapfokú számítógépes ismeret szükséges, a betonkeverő program megtanulásához segítséget adunk.

Villanyszerelő

Villanyszerelőt keresünk szentendrei gyáregységünkbe. Gyárunk betontermékek gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Keresünk napi 8 órás, heti 5 napos munkarendbe munkavállalót, aki a gyárban található automata és félautomata gépeink elektromos egységeit, és a gyár biztonságos működéséhez szükséges elektromos hátteret biztosítani tudja.

Géplakatos

Előregyártó üzemünkbe, üzemviteli-karbantartó csapatunkba keressük új lakatos munkatársunkat. Feladatai a következők: Termelő berendezések karbantartása, Gyártósor karbantartása és működőképességének folyamatos biztosítása, azoknak rendelkezésre állásának biztosítása, Esetleges üzemzavarok elhárítása, hibakeresés, javítási tevékenység végzése, Megelőző karbantartási tevékenységek végzés, Részvétel új gyártóberendezések telepítésében, beüzemelésében, Lakatos munkát igénylő feladatok elvégzése a gyártásban, A gyártósablonok javítása, CO hegesztések végzése tapasztalat elvárás

 Targoncavezető

Keressük új munkatársunkat árukiadó csapatunkba, aki heti 5 napban (hétfőtől-péntekig), napi 8 órában (1 műszakban) betontermékeket gyártó üzemünkben targoncával mozgatja termékeinket a csarnokból a rakodótérre, valamint az érkező teherautókat rakodja meg. Darukezelői végzettség előnyt jelent. Szállást tudunk biztosítani

Gépkezelő

Heti 5 munkanapban, napi 8 órában keressük azt a legalább 8 általános iskolát végzett munkatársat, aki betanulási idő után erősítené üzemünk jelenleg 25 fős fizikai állományát. A gyáregységünkben található automata és félautomata gépek kezelését csoportvezető segítségével lehet megtanulni. A munka mindenképpen jó fizikumú, a kétkezi munkában jártas és attól nem félő embert igényel. Nem gépsor (gépszalag) mentén végzett munkát jelent.

Betonelemgyártó

Heti 5 munkanapban, napi 8 órában keressük azt a legalább 8 általános iskolát végzett munkatársat, aki betanulási idő után erősítené üzemünk jelenleg 25 fős fizikai állományát. A gyáregységünkben található egyedi sablonokba történő gyártás munkájában kell részt venni. A munka mindenképpen jó fizikumú, a kétkezi munkában jártas és attól nem félő embert igényel. Nem gépsor (gépszalag) mentén végzett munkát jelent

SZÁLLÁST tudunk biztosítani a távolabbról érkezőknek.